Cam Kış Bahçesi

Evlerinde kış bahçesi olan kişilere sorduğunuz zaman size ilk bahsedecekleri konu kış bahçesinin en güzel tarafının gri, kapalı bir havada, şeffaf bir çatı altında oturmanın psikolojik olarak kişiyi rahatlattığı ve iç mekâna göre kat kat daha aydınlık olduğu olacaktır. Kış günlerinde yaşanan bu olumsuzlukları ancak kış bahçelerimizin aydınlık ve rahatlatıcı ortamında yenebiliriz.

Kış Bahçesi mekânlarınızı değiştirerek sizlere fonksiyonel ve estetik yaşam alanları sunacaktır. Kış Bahçesi sistemleri ile bahçeniz güzel ve etkili biçimde daha yaşanılır bir hale gelir. Tüm teknik şartlar karşılanarak tasarlanmış bir kış bahçesi, havalandırma, ısıtma ve gölgelendirme koşulları iyi oluşturulduğu takdirde dört mevsim sorunsuzca kullanılır. Geniş pencereler ile bahçenizde yaptıracağınız kış bahçesi ile kışın bahçenizden mahrum kalmayacaksınız. Kış Bahçesi Özel akşam yemeğinizi, geleneksel sabah kahvaltınızı, misafirlerinizle içeceğiniz öğle çayını veya Türk kahvenizi yudumlayacağınız bir mekân ve huzur bulacağınız ortamlar için idealdir. Kış Bahçesi sistemleri ile yapılan tasarımlar sayesinde bahçenizin çehresi değişecek ve daha modern bir havaya kovuşacaktır. Anlayacağınız kış bahçesi sadece konforu ile değil yaşadığınız mekânları şıklığı ile de güzelleştirecektir.
Villanızın  bahçesine, dubleks evinizin çatı katına, yazlığınıza, restorant veya işyerinize, kısacası  uygulandığı her yere huzur ve mutluluk katar.  Ayrıca panjur sistemi cam içi jalûzi karolaj uygulamaları ile kış bahçenize ayrı estetik katabilirsiniz. Çatı sistemleri ister güneş kontrol özellikli cam ister şıngıl sistemi yapılabilmektedir.

Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi