Teras Kafe Dizayn

 Cam Terasınızda şehrin büyüleyici güzelliğini ve zarafetini ayaklar altına seren hoş bir ortam için ve terasınızdan dört mevsim yararlanabilmeniz için teras kapama sistemi en doğru tercih. Ev ve işyerlerinizdeki teraslarınızın dış çevreyle buluşmasını sağlayan mekanların kapatılması için uygulanan modern çağın modern yüzünü en pratik sekilde yansıtan, kullanıldığı yerlerde insana ferahlık hissi veren özel bir sistemdir.

CAM ÇATI TERAS ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI ;

Sistem alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, taşıyıcı yönlendirici aparatlar, temperli camlar ve yalıtım fitillerden oluşmaktadır. Teras Kapama Sistemi taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt - üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt eleman içermez.teras kapama sisteminin başlıca faydaları;

.Manzara ve Görüntüde Hiç Bir Kayıp Oluşmaz. 
.Dışarıdan bakıldığında binanın yapısında bir değişiklik olmaz. 
.İmar Mevzuatına uygundur. 
.Tadilat Projesi Gerektirmez.
.Kat Maliklerine Yasal bir sıkıntı vermez. 
.Yıl boyunca 4 mevsimden faydalanmanızı sağlar. 
.Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir. 
.Her türlü mekan sistemine uygundur. 
.Sistem 8 mm temperli camlardan oluşmaktadır. 
.Tam olarak kapattığınızda rüzgar, ses,toz,yağmur,kar,fırtına gibi dış etkenlerden korur. 

Açılır teras açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz.

Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen yapılarımız varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

 

Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn
Teras Kafe Dizayn