PVC teras kapatma kullanıldığı alanlarda avantajlı sonuçlar sağlar. Şık görünümünün yanında su sızdırmazlığı konusunda da PVC doğrama sistemler daha başarılıdır. Özellikle ev dekorasyonlarında tercih edilir. Bakımının kolay yapılması nedeni ile onarım masrafı gibi olumsuzluklar yaşatmayan teras kaplama PVC modeller uzun yıllar çürümeden kullanılabilir. PVC sistemlerinde sunulan yenilikçi tasarımlar ile de dayanıklı kaplamalar yapılabilir. Geri dönüşümlü olan bu ürünler çevre dostu olduğu için geri dönüştürülebilir. Kaliteli profil üzerine hassasiyetle uygulanan malzeme kullanım alanlarında dayanıklılık özelliğinin yanında ısı ve ses yalıtımı da sağlar. Estetik görünümü için farklı renk seçimleri de yapılabilen teras kaplama PVC malzeme ile kullanım rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz.

PVC Doğrama Çeşitleri

PVC teras kapatma çalışmalarında ev ve işyerlerinde ihtiyaca özel çözümler üretilebiliyor. Katlanabilen PVC doğramalar, kemerli modeller, tek kanatlı ürünler, vasistas özellikleri, gyotin sistemleri ile pek çok alana mükemmel bir şekilde uyum sağlanabilir. Özellikle oda şeklinde kışında verimli bir şekilde kullanılması planlanan alanlarda PVC teras kapatma modelleri olması önemlidir. Özellikle işyerlerinin dış mekanlarında bu tür kapamalar kullanılarak ek kullanım alanları elde edilebilir. Evlerin teras kısımlarında da kapatmalar yapılırken kış bahçesi şeklinde kullanımlar için PVC malzemeler öne çıkar. Terasların şekline ve uzunluğuna göre farklı teras kapama modelleri planlanabilir.

PVC Teras Kapatma Fiyatları

PVC teras kapatma fiyatları terasın m2 bazında büyüklüğüne göre belirlenir. Terasın modeli de fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Malzeme kullanımı, işçilik ve istenen ek özelliklere göre genel ödenecek tutar ortaya çıkar. Farklı modellerde PVC teras kapatma fiyatları değişebilir. Kullanılan PVC malzemenin miktarı, camların açılabilir olması, üstten açılabilir form talep edilmesi, sineklik gibi ek özellikler kullanılması, renk seçimi gibi etkilerde fiyatlara etki eder. Ahşap be pimapen malzeme bir arada kullanılabilir. Özellikle işyerlerinde ek bir alan oluşturulabilir. Bu alanda hedeflenen konsepte uygun modelleme yapılabilir. Bütçenize göre teras kapatma fiyatları için malzeme seçimine dikkat etmek önemlidir. Kaliteli malzeme uzun vadede her zaman kazanç sağlar. Özellikle PVC malzeme uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilir. Doğru malzeme ve kaliteli işçilik ile yapılan işin uzun vadede dayanıklı kullanımı elde edilebilir.